Prane Sheshit Wilson, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt - 106m2

E mobiluar
160,000€

  • Rruga Ymer Kurti
  • 207
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG162885 - Prane Sheshit Wilson, shitet apartament 2+1+2, me planimetri shume te rregullt dhe orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat te ri me ashensor dhe teper te mirembajtur. Realisht eshte nje nder zonat me preferencale, duke marre parasysh vendodhjen, si dhe kerkesave te tregut qofte per investim por dhe per jetese. Mjafte prane me parkun e liqenit dhe zonat e tjera qendrore te Tiranes. Organizohet ne koridorin qe strukturon te gjithe ambjentet e tjera, salloni i ndenjes me kuzhine gatimi me vehte, te dyja me dalje ne ballkon dhe pamje te pakufizuar, dy dhomat e gjumit me kubature shume te rregullt, njera prej te cilave me ballkon me vete dhe dy tualetet. Apartamenti eshte i investuar dhe deri para pak kohesh ka qene i dhene me qera 500 euro ne muaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Sheshi Wilson
Rruga Rruga Ymer Kurti
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
160,000€

170,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1! - 103m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka...

Shitje
160,000€

159,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ne katin 3 te nje pal...

Shitje
150,000€
Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1 - 106m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Super Apartament 2+1 me pamje nga kopeshti Zoologjik dhe nga Liqeni Artificial. Ne katin e 3-te te nje pallati te ri i pa...

//do something