Apartament 3+1 - 117m2 140,000€

  • REFRG16273 - Rr. e Kavajes

Përshkrimi i pronës

REFRG16273 - Buze Rruges se Kavajes ,3 minuta prane qendres dhe fare prane Myslym Shyrit ,shitet apartament 3+1 me siperfaqje te bollshme .Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ,i mireadministruar . Apartamenti eshte i organizuar ne sallon , kuzhine me vete ,3 dhoma gjumi , 2 tualete me nga nje depo te vogel dhe 1 ballkon me orientim nga lindja .Apartamenti shitet bosh dhe ka siperfaqje neto prej 117.2 m2 . Ka orientim lindje -perendim dhe eshte prone ideale per investim ,ku qerate ne zone variojn mbi 400 Euro . Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotek

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2010

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje

140,000€

Apartament 2+1 - 116m2

Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji, shitet Apartament 2+1+2, per investim afatgjate. Apartamenti ka siperfaqe 116 m2 neto ndodhet ne kat...

Për Shitje

135,000€

140,000€

Apartament 3+1 - 240m2

Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 ,i mobiluar , sebashku me nje post parkimi ,me siperfaqe te konsiderueshme ,nga te cilat pjesa neto es...

Për Shitje

135,000€

145,000€

Apartament 3+1 - 118m2

Don Bosko - Don Bosco

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...