Tek Kompleksi Tower Bridge Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion - 120m2

E pa mobiluar
100,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 510
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG162721 - Tek Kompleksi Tower Bridge shitet apartament 2+1+2, me cmim Okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te njerit prej ndertimeve te kompleksit, me orientim fantastik nga lindja dhe planimetri shume te rregullt. Organizohet mjaft mire, livingu i bollshem me pamje fantastike, dy dhomat e gjumit me planimetri dhe kubature te rregullt, dy tualete dhe nje verande me siperfaqe 15 m/2, e cila shtrihet ne gjithe fasaden e apartamentit. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe jane bere nje sere punimesh ekstra, duke filluar nga instalimet, punimet e gipsit, parketi me cilesor, krahasuar me punimet e firmes. Nje vlere e shtuar eshte kompleksi ne te cilin ndodhet, infrastrukture bashkohore, ambjente dhe sherbime si pjese e brendshme, cilesia e ndertimit etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Referuar cmimeve qe aktualisht shet firma e ndertimit, eshte realisht cmim okazion. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Shkolla e Bashkuar
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
103,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 ! - 117m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Shitje
93,000€

95,000€

SOLD
Ne Rrugen Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar... - 90m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Shitet apartament 2+1 i mobiluar, ne rrugen Qemal Stafa , ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me posht...

//do something