Premium - 268m2

E mobiluar
2,000€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 7

Përshkrimi i pronës

REFRG16270 - Jepet me Qira Apartamenti Premium Lux 3+1+2, me siperfaqe 250 m2 , ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i projektuar dhe arreduar ne detajet me te holla arkitekturore. Parket druri tejet cilesor, pajisje elektroshtepiake te markave me prestigjoze, si dhe sistemi i kondicionimit me Chiller. Prona eshte e vendosur në një ndërtesë që daton nga viti 2017, ka WiFi të lirë dhe është 3.1 km nga Sheshi Skënderbej. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate, ne nje ambjent me siguri 24h dhe hyrje te personalizuar. Struktura e ambjentit perbehet nga 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma garderobe, 2 banjo dhe 4 ballkone. Njekohesisht si pjese e Apartamentit eshte disponibel edhe nje garazhd personal, i survejuar me kamera dhe karte personale. Zona në të cilen ndodhet ky Apartament ofron facilitete te shumta si Banka, Supermarkete, Farmaci, Palester, Restorante, etj

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 268m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 7
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
2,000€ / muaj
Vilë - 300m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Prane Qendres, Jepet Vile me Qira Bosh! Vila eshte e organizuar ne 3 kate, rreth 100 m2 secili kat. Eshte e tera e rikonstruktuar...