Tek Ambasada Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Post Parkimi, Totalisht e Investuar - 95m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Stavro Vinjau
  • 61
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG162612 - Tek Ambasada Amerikane, jepet me qira apartament 2+1+Post Parkimi, totalisht e sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi 5 kateshe, me oborr privat te mbyllur me dere elektrike dhe me hapsire individuale parkimi. Ka strukture dhe planimetri shume te rregullt, dhome ndenje me kuzhine gatimi si hapsire me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje hapsire depo, lavanterie. Investimi sapo ka perfundur, duke perfshire sistemin kapot te termoizolimit, vetratat dopio xham plastiko, grila persiane, parket teper cilesor, mobilim dhe elektroshtepiake teresisht te reja, sistem kondicionimi multisplit, instalime totalisht te reja, hidrosanitare italiane cilesore etj. Vendodhja eshte fantastike, zone e aksesuseshme me aksin kryesor qe te lidh me zonat qendrore te Tiranes. I gjithe ambjenti rreth godines eshte i rrethuar si prone private dhe me dere elektrike, ku kane aksesin vetem banoret e nderteses. Prona disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt ligjor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga Stavro Vinjau
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Depo I mobiluar Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
RENTED
Pas Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nj... - 154m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen Pjeter Budi Pas Ambasades Amerikane jepet me qira kati i dyte i nje vile me siperfaqe 154 m2. AmbientI organizohet ne nje korridor te bolls...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

//do something