Tek Mine Peza, Shitet Apartament 3+1+2, Me Strukture Dhe Planimetri Te Rregullt - 105m2

E mobiluar
125,000€

  • Rruga Haxhi Hysen Dalliu
  • 389
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG162610 - Tek Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes, shitet apartament 3+1+2 , me siperfaqe 106 m/2 , ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme dhe komode. Ai eshte i organizuar ne 1 ambjent ndjenje,kuzhina gatimit si pjese integrale, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perndim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Apartamenti shitet totalisht i arreduar, sic shikohet dhe ne fotot ilustruese dhe aktualisht eshte i dhene me qira 350 Euro?Muaj. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ka te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jete shume komode dhe shume prane qendres. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Mine peza
Rruga Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
116,000€

127,000€

Ne Rrugen Frank Bardhi, Shitet Apartament 3+1! - 149m2
Komuna e Parisit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organiz...

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
126,000€

128,000€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen Ali Demi Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesire... - 164m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , prane shkolles Kushstrimi i Lirise, shitet apartament 3+1+2 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne...

//do something