Tek Ambasada Amerikane, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Totalisht e Investuar - 95m2

E mobiluar
120,000€

  • Rruga Stavro Vinjau
  • 525
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG162609 - Te Ambasada Amerikane, shitet apartament 2+1+Post Parkimi, totalisht e sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi 5 kateshe, me oborr privat te mbyllur me dere elektrike dhe me hapsire individuale parkimi. Ka strukture dhe planimetri shume te rregullt, dhome ndenje me kuzhine gatimi si hapsire me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje hapsire depo, lavanterie. Investimi sapo ka perfundur, duke perfshire sistemin kapot te termoizolimit, vetratat dopio xham plastiko, grila persiane, parket teper cilesor, mobilim dhe elektroshtepiake teresisht te reja, sistem kondicionimi multisplit, instalime totalisht te reja, hidrosanitare italiane cilesore etj. Vendodhja eshte fantastike, zone e aksesuseshme me aksin kryesor qe te lidh me zonat qendrore te Tiranes. I gjithe ambjenti rreth godines eshte i rrethuar si prone private dhe me dere elektrike, ku kane aksesin vetem banoret e nderteses. Prona disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt ligjor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga Stavro Vinjau
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Depo Orientimi Lindje Orientimi Perendim Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
109,000€

117,000€

Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 1+1 - 87m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi te rregullt...

Shitje
103,000€

110,000€

Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 2+1 - 110m2
Ambasada Amerikane - Rruga Qemal Guranjaku

Prane Ambasades Amerikane rruga Qemal Guranjaku shitet apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne sal...

Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

//do something