Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim te 2020! - 161m2

E pa mobiluar
210,000€

  • Liqeni Thatë
  • 51
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG162497 - Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 3+1+2 me cmim kleringu. Apartamenti strukturohet ne sallonin e bollshem te ndenjes me ballkon, tre dhoma gjumi me siperfaqe totale 162 m/2. Kompleksi ka punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, hidrosanitare cilesore italiane, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, parket ose pllake ne varesi te klientit. Apartamenti eshte i orientuar nga Lindja me ndricim natyral. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces ndertimi (faze karabinaje) dhe ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem(pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 161m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Liqeni i Thate
Rruga Liqeni Thatë
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 6

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
203,000€

207,000€

Prane" Petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1... - 155m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2, teresisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te kerk...

Shitje
200,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2... - 153m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orientim Veri...

Shitje
199,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1+3 - 212m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

//do something