Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim te 2020 ! - 124m2

E pa mobiluar
161,000€

  • Liqeni Thatë
  • 75
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG162496 - Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kleringu. Apartamenti strukturohet ne sallonin e bollshem te ndenjes me ballkon, dy dhoma gjumi me siperfaqe totale 124 m/2. Kompleksi ka punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, hidrosanitare cilesore italiane, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, parket ose pllake ne varesi te klientit. Apartamenti eshte i orientuar nga Lindja me ndricim natyral. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces ndertimi (faze karabinaje) dhe ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem(pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 124m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Liqeni i Thate
Rruga Liqeni Thatë
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 6

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
168,000€
Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni! - 152m2
Liqeni i Thate - Rruga Kolombo

Shitet super apartament 2+1 + 2 poste parkimi. Apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sallo...

Shitje
160,000€

170,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1! - 103m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka...

Shitje
160,000€

159,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ne katin 3 te nje pal...

//do something