Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Mrekullueshme !! - 64m2

E pa mobiluar
37,500€

  • Rruga Loni Ligori
  • 850
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG162459 - Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi , vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m/2 dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni . Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne faze ndertimi, Cmimi ne kete rast eshte okazion, gati 60 euro per m/2 me lire referuar me cmimin qe aktualisht po shet ndertuesi. Hapsira qe e karakterizon kete zone e ben nje ndertim me fushepamje te pa kufizuar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 64m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Astir
Rruga Rruga Loni Ligori
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
44,000€
SOLD
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

Shitje
38,000€

41,000€

Okazion , Shitet Apartament 1+1 I Pamobiluar! - 55m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Shitet apartament 1+1 , i pamobiluar , prane Kinostudio. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 me certifikate pronesie. Apartamenti ka kubature te rregu...

Shitje
45,500€
SOLD
Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite Dhe... - 65m2
Medrese - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji shitet apartament me shume drite dhe i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 7 kate dhe o...

//do something