Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 3+1+2, Me Arredim Luksoz !!! - 135m2

E mobiluar
185,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 411
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG162454 - Tek Kompleksi Kontakt, shitet apartament 3+1+2, me aredim luksoz ! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal. Ky apartament ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri, me dy ashensor dhe super i mirembajtur. Orientimi i apartamentit Jug-Lindje-Perendim, i jep drite dhe ngrohtesi natyrale ne cdo moment te dites. Struktura perfekte dhe e sinkronizuar orgnizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete, njera prej te cilave eshte kthyer ne garderobe, por lehtesisht mund te behet tualet, livingu i mrekullueshem i bollshem, kuzhina si nje hapsire ku amvisat mund te gjejne veten me mjaft komoditet, si dhe ballkoni gjithashtu me hapsire mjaft te mire. Per arredimin e ketij apartamenti nuk eshte kursyer ne asnje detaj, parket tejet cilesor dhe i sinkronizuar me ngjyrat e mobilimit, sistem kondicionimi inverter, mobilim i cdo kendi te shtepise me mobilje te dizenjuara me mjaft finese, por mbi te gjitha me cilesi maksimale. Apartamenti ka ne dispozicion dhe dy garazhde, te cilat jane te disponueshme per shitje me cmim ekstra, nese bleresi ka dhe kerkese per garazhd. Gjithcka duhet per nje jetese cilesore dhe komode e gjeni pikerisht ne kete super apartament. Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Kompleksi Magnet
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
165,000€

190,000€

Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Komuna E Parisit! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe organizohet ne : living room me siperfaqe te...

Shitje
199,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1+3 - 212m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

Shitje
148,000€

185,000€

Ne Rrugen Fortuzi Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1...

//do something