Apartament 3+1 - 140m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • REFRG16225 - Rr. e Kavajes - Shkolla Xhezmi Delli

Përshkrimi i pronës

REFRG16225 - Prane Bllokut te Ambasadave, ne rrugen Xhezmi Delli, jepet me qira super apartament 3+1+2 me kubature dhe arredim mjaft komod. Ai ndohet ne katin e 3 te nje ndertese me ashensor dhe ambjent super te mirembajtur. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 matrimoniale, 1 per femije, 1 qe sherben si studio, 2 tualete, si dhe 3 ballkone me pamje te mrekullueshme. Orientimi i tij eshte nga Jug-Perendim. Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes behet nepermjet kondicionereve, ne te gjithe ambjentet. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara lidhur me qetesine, si dhe njekohesisht aksesin me akset me te rendesishme qendrore te Tiranes .Apartamenti gjate gjithe ketyre viteve ka qene i banuar nga qiramarres te huaj, per vete vendodhjen qe ka

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Shkolla Xhezmi Delli
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
350€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 76m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji. Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern dhe mjaft komod, ku ndodhen te...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 1+1 - 74m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, prane spitalit Gjerman jepet me qera apartament 1+1 ne nje pallat te ri cilesor me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korid...

Për Qira
380€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Rrugen E Kavaje... - 135m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen e Kavajes ne katin e 11 te nje pallati te pajisur me ashensor, me siperfaqe 135 m2 dhe orientim Jug-Perendim....