Mundesi Investimi! Ne Bllok Shitet Apartament 1+1, Totalisht I Investuar - 58m2

E mobiluar
80,000€

  • Blloku
  • 303
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG16224 - Ne Zonen e Bllokut prane, Fakultetit Juridik shitet apartament 1+1 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndjenje + 1 kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte rindertuar dhe arrreduar totalisht nga e para, duke e kthyer ne nje ambjent komod dhe te mobiluar ne menyre cilesore. Orientimi i apartamentit Lindje- Perendim ofron ndricim gjate gjithe dites. Vendodhja dhe cmimi nen ate te tregut jane elementet kryesor qe e bejne kete prone, nje mundesi reale investimi

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 58m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Blloku
Rruga Blloku
Viti i ndërtimit 1960
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
86,000€
EXCLUSIVE
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1 Per Investim! - 59m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Eshte i perbere nga: dhome ndenje me dalje ne...

Shitje
73,000€

76,000€

Tek Blloku, Shitet Apartament 1+1 I Investuar !! - 51m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne zonen me te kerkuar, tek Blloku shitet apartament 1+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur. Apartamenti eshte i investuar dhe or...

Shitje
85,000€
Gjeni Veten Në Bukurinë Dhe Joshjen E Gjirit Të Lalzit - 73m2
Gjiri i Lalzit - Hamallaj

Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdetin e Adritatikut. Vala Mar Residences ofron jo vetëm n...

//do something