Tek Twin Towers, Jepet Me qira Super Ambient Per Zyra - 135m2

E pa mobiluar
1,400€ / muaj

  • Bulevardi Dëshmorët e Kombit
  • 148

Përshkrimi i pronës

REFRG16222 - Tek Twin Towers jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillte te orientuar vetem per zyra biznesi, banka dhe hapesira komerciale nder me prestigjozet. I gjithe ambienti ka nje arredim mese modern me parket, sistem qendror aspirimi dhe kondicionimi si dhe dritare pothuajse ne teresine e saj, duke e bere te ndricuar dhe ajrosur gjate gjithe dites. Ky ambient ka funksionuar per zyra per sherbimet bankare dhe njekohesisht ka dhe nje hyrje te dedikuar me ashensor dhe shkalle, qe mundeson privacine e sherbimit qe mund te ofrohet. Eshte mjaft lehte i aksesueshem me bulevardin qendror te Tiranes dhe institucionet me te rendesishme. Cmimi eshte 1400 Euro Neto. Per vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 5
Zona Blv. Deshmoret e Kombit
Rruga Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,700€ / muaj

1,800€ / muaj

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Per Zyra Ne Qender Te Tir... - 153m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes, me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te...

Qira
1,700€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Duplex Per Zyra + 2 Garazhde ! - 350m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambient komercial Openspace per Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, ne formatin e duplexit. Amb...

Qira
13,680€ / muaj

15,200€ / muaj

Super Ambjent Me Qera Tek Ne Blv. Deshmoret E Kombit - 760m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, tek godina ''Twin Towers'', ne bulevardin kryesor. Ka akses nga ky bulevard nepermjet hyrjes...

//do something