Ne Kompleksin Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2 Garazhde, Totalisht I Investuar - 113m2

E mobiluar
213,000€

  • Kavaja Street
  • 708
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG162196 - Ne Kompleksin Delijorgji, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres prej godinave te reja te kompleksit, me orientim te mrekullueshem nga lindja. Strukturohet ne menyre perfekte, koridori hyres, livingu teper i bollshem, me kendin e gatimit me te distancuar, si dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me hapsira teper komode, njera prej te cilave me ballkon dhe tualet, si dhe tualeti dites. Ne cmim perfshihet dhe garazhdi me dy poste parkimi. Apartamenti ka nje investim te konsiderueshem, duke perfshire vetratat tripelx me gaz, sitem kondicionimi chiller dhe multisplit, parket teper cilesor, hidrosanitaret spanjolle sospezo, elektroshtepiaket totalisht te reja, mobilimi teper cilesor dhe element te tjere qe i japin vlere ketij apartamenti. Mbi te gjitha nje vlere te madhe ka kompleksi i mrekullueshem, i cilesuar si me moderni dhe cilesori aktualisht ne Tirane, persa i perket infrastruktures, cilesise se ndertimit, sherbimeve, ambjenteve clodhese etj. Gjithcka qe shikoni do jete pjese e marreveshjes perfundimtare per kete apartament. Mos nguroni te na telefononi per ta vizituar nga afer, na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 4

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
222,000€
Rrugen Donika Kastrioti, Shitet Apartament 2+1. - 108m2
Blloku - Rruga Donika Kastrioti

Tek Blloku, ne Rrugen Donika Kastrioti, shitet Apartament 2+1, ne katin 10 te nje pallati te ri ne proces perfundimi, i pajisur me ashensor. Apartamen...

Shitje
234,000€
Rruga E Elbasanit,te 7 Xhuxhat Shitet Super Apartament - 142m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Ne fillim te rruges se Elbasanit, ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit tek 7 Xhuxhat, shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. Apar...

Shitje
180,000€

220,000€

Shitet Super Apartament Te Sunrise Residence - 113m2
Sunrise Residence - Lundër

Ne nje nga rezidencat me te preferuara te momentit Sunrise Residence shitet apartament super luksoz. Apartamenti ka siperfaqe 113 m2, eshte i organizu...

//do something