Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2, Totalisht I Investuar - 172m2

E mobiluar
165,000€

  • Rruga Sali Butka
  • 311
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG16218 - Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky apartament ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri, me dy ashensor dhe super i mirembajtur. Orientimi i apartamentit Jug-Perendim-Veri, i jep drite dhe ngrohtesi natyrale ne cdo moment te dites. Struktura perfekte dhe e sinkronizuar oragnizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete, livingu i mrekullueshem tejet i bollshem, kuzhina si nje hapsire ku amvisat mund te gjejne veten me mjaft komoditet, ballkoni gjithashtu me hapsire te konsiderueshme, si dhe dy dhoma te vogla qe sherbejne ne ndihme te magazinimit te sendeve, si dhe per procesin e larjes dhe tharjes. Per arredimin e ketij apartamenti nuk eshte kursyer ne asnje detaj, parket tejet cilesor dhe i sinkronizuar me ngjyrat e mobilimit, sistem chiller super cilesor, mobilim i cdo kendi te shtepise me mobilje te dizenjuara me mjaft finese, por mbi te gjitha me cilesi maksimale. Kuzhina ne kete apartament nuk eshte thjesht nje kend gatimi, por dhe nje hapsire ku mund te kosumohet dicka ne formen e Barit. Hapsira qe shikohet kudo ne kete ambjent, te jep nje qetesi dhe komoditet, por duhet ta ndjeni nga afer kete mundesi ideale per jetesen tuaj. Njekohesisht zona nderthur qofte aksesin me rruget kryesore apo sherbimet qe i duhen nje familje, por dhe qetesine maksimale qe te jep vete konfiguracioni i ketij apartamenti ne kete ndertim

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 172m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Sali Butka
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
168,000€
Shitet Ambjent Gjysem -Bodrum - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...

Shitje
162,000€
Te 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Per... - 143m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Te 21 Dhjetori Shitet Apartament 3+1 me planimetri perfekte dhe me hapesira shume te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te m...

Shitje
160,000€

170,000€

Te 21 Dhjetori, Te Kompleksi Magnet, Shitet Super Apart... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 Super i investuar me planimetri te rregullt, Apartamenti ndodhet ne katin ne 6 te nje pallat te mire...

//do something