Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazion - 86m2

E mobiluar
73,000€

  • Kavaja Street
  • 1352
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG162175 - Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 1+1 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone. Apartamenti ndodhet ne katin 11-te te nje pallati te ri, me dy ashensore dhe te mireadministruar. Apartamenti ka strukture perfekte, nje dhome gjumi te bollshme, salloni i ndenjes njekohesisht shume i bollshem me hapesire te mjaftueshme per pjesen e gatimit dhe te ngrenies, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar ne gjendjen qe eshte. Realisht mund te jete dhe nje mundesi mjaft e mire edhe per investim. Duke ju referuar cmimeve te zones, si dhe zhvillimit teper te madh qe zona ka pasur vitet e fundit realisht cmimi eshte okazional. Aksesi eshte mjaft i mire, lidhet me arteriet kryesore te Tiranes. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 86m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 11
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
80,000€
SOLD
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 1+1,... - 71m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet super apartament i investuar 1+1, me siperfaqe 71 m2 dhe me cmim okazional, referuar vendodhjes d...

Shitje
70,000€

75,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Mund... - 57m2
Kompleksi Delijorgji - Rruga Irfan Tomini

Prane Kompleksit Delijorgji, shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 7 kates...

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

//do something