Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantastik!! - 104m2

Pjesërisht e mobiluar
91,000€

  • Rruga Panorama
  • 798
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG162099 - Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1 me orientim dhe strukture mjaft te mire. Apartamenti ka strukturë shumë të rregullt me sipërfaqe 104 m/2. Eshte i organizuar në një korridor me hapesirë, dy dhoma gjumi, livingu me hapesire komode, nje tualet dhe nje verande qe shoqeron te gjithe trajektoren e dhomave, me orientim te gjitha nga lindja. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, mund te sherbeje mjafte mire dhe si mundesi investimi, duke ju referuar cmimit per m/2 te zones ku ndodhet. Zona ofron lehtësira te shumta si Supermarkete, Palester, Linje Urbani, Farmaci, Shkolla, etj. Mos humbi kohë por nxitoni të bëni një vizitë nga afër për të parë kete Apartmanent dhe na kontaktoni tani ne numrin e kontaktit 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Panorama
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
100,000€
Okazion Kleringu!!! Tek Kompleksi Panorama 2 , Shitet A... - 114m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Shitet Apartament OKAZION KLERINGU, 1+1+verande tek Kompleksi Panorama 2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare Banim, ne nje godine 9 kateshe nga te ci...

Shitje
85,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1+2 ballkone me hapesire te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 7-katesh pa...

Shitje
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

//do something