Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Vendndodhje Ideale Per Cdo LLoj Aktivitet Dhe Zyra ! - 110m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • REFRG16201 - Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Përshkrimi i pronës

REFRG16201 - Jepet me qira ambient komercial me pamje nga rruga kryesore, tek Shallvaret. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 110m2 dhe eshte i pershtatshem per te gjithe llojet e aktiviteteve duke patur pozicionim buze rruges kryesore. Njekohesisht ambjenti ka dhe verande te jashtme, qe mund te shfrytezohet per disa profile biznesi

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Blv. Gjergj Fishta
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 1944
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
1,400€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 480m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne fund te Rruges Hamdi Garunja, jepet me qera Ambjent Komercial, ne katin zero dhe katin 1 te nje pallati te ri, i pajisur me ash...

Për Qira
1,500€ / muaj
Myslym Shyr, Jepet Dyqan 100 M2 Me Qira! - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr jepet dyqan me qira, me siperfaqe 100 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe nd...