Prane Bllokut Te Ambasadave, Jepet Me Qira Duplex! - 160m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Vëllezërit Manastirli
  • 48
  • 3 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG161998 - Prane Bllokut te Ambasadave, jepet me qira duplex me orientim fantastik dhe mobilim mjafte te mire. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ta pajisur me ashensor dhe me akses mjafte te mire, me zonat qe lidhen me Qendren e Tiranes. Strukturohet ne katin e pare me nje sallon teper te madh dhe kendi i gatimit me vete, te mobiluar mjafte mire, nje tualet dhe nje ambient depo, si dhe kati i dyte me tre dhoma gjumi dhe dy tualete te tjera. Ne sallonin e ndenjes ka dhe nje verande fantastike me orientim te mrekullueshem Jug-Lindje, si dhe nje ballkon ne njeren prej dhomave te gjumit. Apartamenti eshte totalisht i arreduar mjaft kendshem, per nje familje relativisht te madhe. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 5
Zona Blloku i Ambasadave
Rruga Rruga Vëllezërit Manastirli
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 6

Tipare

Verandë Ashensor Ballkon Depo Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something