Prane Hipotekes, tek "Quartum Residence", Shitet Apartament Kleringu 2+1 - 107m2

E pa mobiluar
112,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 94

Përshkrimi i pronës

REFRG16198 - Prane Hipotekes Tek "Quartum Residence" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1+2. "Quartum Residence" eshte nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.6 m/2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh me hapsira shume te bollshme, kend kuzhine me vehte , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkoni . Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne faze ndertimi, aktualisht po punohet me pjesen e fasades. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Hapsira qe e karakterizon kete zone , me bulevardin e gjelber dhe me objektet me administrim shteteror ne lindje, veri dhe ne perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 7

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
100,000€
SOLD
Shitet Apartament 2+1+2 Prane Hipotekes! - 103m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Te Kompleksi Gener 2 prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2, i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri, me ashensor...

Shitje
121,600€
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1+2 Cmim Kleringu 1080 Euro/m2 - 113m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja fare prane Unazes Shitet Apartament 2+1+2 Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja me cilesore t...

Shitje
120,600€
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1+2 Planimetri Perfekte - 112m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja fare prane Unazes Shitet Apartament 2+1+2 Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja me cilesore te...