Prane 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 1+1 Mundesi Ideale Per Investim !! - 68m2

E mobiluar
77,000€

  • Rruga Muhedin Llagani
  • 504
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG161808 - Prane 21 Dhjetorit shitet super aparment 1+1, si mundesi ideale per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me dy ashensore. Apartamenti eshte investuar totalisht nga fillimi, sistemi elktrik, hidraulik, parket, vetrata dopjo xham, hidrosanitare cilesore dhe mobilim teresisht i ri i paperdorur. Apartamenti strukturohet ne koridorin hyres, qe degezohet me sallonin e ndenjes, dhomen e gjumit me orientim te mrekullueshem, tualetin dhe ballkonin. Investimi, cmimi realisht sipas kerkesave te tregut, vendodhja mjaft e mire, siperfaqja ne perputhje me kerkesat per investim, si dhe kerkesat per qira qe ka zona e bejne nje prone ideale per investim. Nxitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Muhedin Llagani
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
80,600€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
73,300€

79,200€

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 67m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

Shitje
72,500€

78,000€

Apartament 1+1 Ne Shitje, Tek Babe Rexha - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Babë Rexha

Apartament 1+1 ne shitje te rruga e Kavajes, Kompleksi STAR Construction. Ndodhet ne nje kompleks te ri ne perfundim brenda 2 muajve, kati 3 banim, me...

//do something