Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Pamje Fantastike - 108m2

Pjesërisht e mobiluar
120,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 543
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG161684 - Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1, me orientim dhe pamje fantastike. Apartamenti strukturohet ne korridorin hyres, qe degezohet me sallonin e ndenjes, dy dhomat e gjumit me orientim te mrekullueshem nga jugu, tualeti me dritare dhe dy ballkone me pamje fantastike nga Bulevardi kryesor. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe me cmim realisht sipas kerkesave te tregut. Vendodhja mjaft e mire, siperfaqja ne perputhje me kerkesat per investim, si dhe kerkesat per qira qe ka zona e bejne nje prone ideale per investim. Nxitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
124,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siper...

Shitje
120,000€
Në Myslym Shyr Shitet Dyqan Me Vendndodhje Fantastike! - 38m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri, shitet dyqan me super vendndodhje. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje hapsire te hapur me nje tua...

Shitje
120,000€

130,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

//do something