Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra - 60m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 85

Përshkrimi i pronës

REFRG161676 - Ne Myslym Shyr, perballe Drejtorise se Policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. Ambienti ehste totalisht me fasade xhami, me pamje nga Bulevardi kryesor dhe e arreduar ne menyre mjaft komode per subjekte si zyra arkitekturore, kontabiliteti, marketingu etj. Cmimi eshte 500 euro/muaj, pa perfshire tatimin ne burim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Qira
450€ / muaj

600€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Shume Drite Me Qi... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen Myslym Shyri, rruga "Him Kolli", ne pallat te ri, jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti organizohet ne 1 koridor qe ben shperndarjen ne...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

//do something