Tek Hipoteka Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+Garazhd - 135m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Panorama
  • 201
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG161456 - Tek Hipoteka, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 me hapesira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 10 katësh i ndërtuar me cilësi të lartë në vitin 2008, i mirëadministruar, i pajisur me kamer sigurie 24h dhe Ashensor cilësor. Apartamenti ka strukturë shumë të rregullt me Sipërfaqe 135 m/2. Apartamenti ështe i organizuar në një korridor me hapsirë, Living Room ofron hapsirë të bollshme, komoditet për familje të mëdha dhe shumë dritë sepse orientimi është tërësisht nga jug-lindja, gjithashtu është me dalje ne ballkon, Kuzhina e Gatimit ka hapsirë me vete dhe është cilsore, gjithashtu është e pajisur me te gjitha Elektroshtëpiaket e nevojshmë, dhoma Matrimoniale është e bollshme me stukturë të rregullt, dhoma e fëmijeve është e arreduar me mobilim komod dhe ofron komoditet për fëmijët tuaj, gjithashtu Apartamenti ka 2 Tualete, ku njëri është tualeti kryesor i shtëpisë dhe tualeti i dytë është i vendosur ndermjet dhomave te gjumit. Apartamenti ka investime me cilësi superiore, i shtruar me Parket Laminat Gjerman, i pajisur me sistem kondicionimi qendror, i dekoruar me punime gipsi, Dyert janë të reja dhe Dritaret janë Dopio Xham Hermetike që minimizojnë në maksimum zhumrat e ndryshme. Specifika kryesore pozitive e këtij Apartamenti është orientimi Jug-Lindje, çka mundëson ndriçim shumë të mirë natyral. Apartamenti shitet teresisht i mobiluar dhe 'Disponon Dokumentacion të rregullt Hipotekor'. Zona ofron lehtësira te shumta si Supermarkete, Palester, Linje Urbani, Farmaci, Shkolla, etj. Mos humbi kohë por nxitoni të bëni një vizitë nga afër për të parë kete super Apartmanent dhe na kontaktoni tani ne numrin e kontaktit 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Panorama
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
350€ / muaj

500€ / muaj

Jepet Apartament Me Qira 2+1 !!! - 100m2
Blv. Zhan D'Ark - Rruga e Elbasanit

Ne Blevardin Zhan D'Ark , prane Gjykates se Apelit jepet me qira apartament 2+1+2,me siperfaqe te konsiderueshme ,ne katin e peste banim te nje pallat...

//do something