Te Kristal Center, Shitet Apartament 1+1, Teresisht i Mobiluar - 74m2

E mobiluar
81,000€

  • Komuna e Parisit
  • 426
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG161365 - Tek Kristal Center, ne Komunen e Parisit shitet apartament 1+1 i investuar, me siperfaqe 74 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte nder me cilesoret, jo vetem per cilesine e punimeve por edhe per arkitekturen per te patur nje jetese sa me cilesore dhe komode. Apartamenti strukturohet ne ambientin e livingut, kuzhina e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, si dhe dhe ballkoni teper i bollshem dhe me pamje te mrekullueshme, ndersa ballkoni i dhomes se gjumit eshte shfrytezuar si garderobe. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim dhe I gjithe ivenstimi eshte i bere me arkitekt dhe i perket markave me te mira. Gjithcka qe ju duhet e gjeni ne kete apartament, vendodhja, cilesia dhe mbi te gjitha komoditeti maksimal. Per me teper informacion dhe vizite ne prone na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 74m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Komuna e Parisit
Rruga Komuna e Parisit
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
55,000€

75,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Per Zyra - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambient Komercial Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin 1 te...

Shitje
80,000€

88,000€

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 - 73m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit prane Tirana Bank, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 12 -katesh te mireadministruar me ash...

Shitje
85,000€
Tek Komuna Parisit, Kompleksi "kika 2", Shitet 1+1 Per... - 58m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit, kompleksi "Kika 2", shitet apartament 1+1 i sapoivstuar ideal per investim. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje se bas...

//do something