Okazion, Tek Fiori Di Bosco Shitet Apartament 2+1+2, Prone Kleringu - 96m2

E pa mobiluar
96,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 285
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG161269 - Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96 m/2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh, kend kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkoni. Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne faze perfundimi, aktualisht ka filluar dhe banimi. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Kompleksi karakterizohet nga hapsirat e gjelberta dhe me infrastrukture bashkohore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
93,000€

97,000€

Ne Don Bosko Shitet Apartament Dubleks 2+1 Me Verande... - 194m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko Shitet Apartament dubleks 2+1 + verande + garazhd, me siperfaqe totale 147 m2 nga te cilat 101 m2 apartamenti, 24 m2 veranda, dhe 22 m2 g...

Shitje
89,000€
Okazion, Tek Fiori Di Bosco Shitet Apartament 2+1, Pron... - 89m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore k...

Shitje
100,500€
Tek Fiori Di Bosco,shitet Apartament 2+1 Me Shume Drit... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1 me shume drite . Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku v...

//do something