Ne Laparake, Jepet Me Qira Magazine 700 m/2 - 700m2

E pa mobiluar
1,300€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 94

Përshkrimi i pronës

REFRG161203 - Ne Laparake, jepet me qira Magazine me siperfaqe 700 m/2, e pershtatshme per magazinim, oficine, apo per nevoja te ndryshme te akiviteteve tregtare, te subjekteve te interesuara. Magazina ka nje lartesi prej 9.2 m, qe e ben te shfrytezueshme dhe ne lartesi, ne rast vendosje te skelave dhe rafteve metalike. Cmimi i qirase eshte 1450 Euro, (perfshire dhe tatimin ne burim). Per informacione dhe vizite ne prone na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 700m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 1

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,200€ / muaj
Okazion!! Ambient Komercial Me Qira Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses dir...

Qira
800€ / muaj

1,300€ / muaj

Ne Don Bosko, Jepen Me Qira 2 Ambjente Komerciale ! - 248m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Rr. Don Bosko, perball Filantos, ne krahe te Gjykates Administrative buze rruge jepen me qira 2 ambjente me siperfaqe totale 248 m2 per cdo lloj B...

Qira
1,100€ / muaj

1,300€ / muaj

EXCLUSIVE
Dyqan Me Qira Tek Garda - 160m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Jepet me qira dyqan tek Garda me siperfaqe rreth 160 m2 e ndare ne duplex. Ambienti eshte pjeserisht i ndare me gips dhe nje pjese open space dhe mun...

//do something