Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2, Totalisht i Arreduar - 124m2

E mobiluar
900€ / muaj

  • Blloku
  • 50

Përshkrimi i pronës

REFRG161157 - Ne Bllok, prane Fakultetit Juridik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2, Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri, te pajisur me ashensore e te mireadministruar dhe ka siperfaqe totala 124 m/2. Ai eshte i organizuar ne nje ambjent te madh ndenje se bashku me kuzhinen, te mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme, 2 dhoma gjumi totalisht te arreduara, 2 tualete, nje ballkon te madh, dhome garderobe dhe nje depo. Eshte i arreduar totalisht, me parket druri, sistem kondicionimi dhe elektroshtepiake cilesore. Orientimi mjaft i mire dhe lartesia i jep nje pamje fantastike te gjithe Tiranes. Apartamenti ka nje vendodhje ideale, ne nje zone strategjike, mjaft afer me qendren dhe zonat e tjera kryesore te Tiranes. Per te bere nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 124m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 11
Zona Blloku
Rruga Blloku
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
900€ / muaj
Në Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ori... - 134m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Në zonë e Bllokut, rruga Abdyl Frashëri, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tualete, në katin e 9 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor. Apartam...

Qira
1,000€ / muaj
Apartament Ne Bllok 2+1+2 - 125m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Jepet me Qira nje Apartamentet ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 125 m2, i mobiluar per apartament ose zyre. Godina ofron mundesine te jeni ne zonen me...

Qira
1,012€ / muaj
Ambiente Per Zyra Ne Qender Te Tiranes! - 92m2
Blloku - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ne Bllok, ne rrugen Donika Kastrioti, jepen me qira apartamente per zyra ne pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamentet jane te tipologjive te ndr...