Okazion Kleringu! Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim te 2020, Me 820 Euro/m2 - 65m2

E pa mobiluar
57,500€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 830

Përshkrimi i pronës

REFRG161063 - Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 67 m/2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh , kend kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe ballkoni . Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne faze ndertimi, aktualisht po punohet me pjesen e fasades. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Hapsira qe e karakterizon kete zone , me bulevardin e gjelber dhe me objektet me administrim shteteror ne lindje, veri dhe ne perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Shkolla e Bashkuar
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 10

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
54,000€
SOLD
Tek Rruga Dibres Shitet Apartament 1+1!!! - 63m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres ,tek komplesi Orion shitet apartament 1+1, ne katin e dyte ne komplkes shume cileros ndertim i sapoperfunduar .Apartamenti eshte i...

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
55,000€
Ne Rezidencen Lugano ,ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartam... - 64m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Rezidencen Lugano ,ne rrugen e Dajtit shitet apartament i sapo mobiluar 1+1 ,ne katin e trete te nje pallati katerkatesh ,ndertim i vitit 2010 dhe...

//do something