Super Ambient Openspace Për Zyra + Me 2 Poste Parkimi Të Përfshira Në Çmim!! - 156m2

E pa mobiluar
1,700€ / muaj

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 130

Përshkrimi i pronës

REFRG161033 - Tek Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra Openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 156 m2 dhe organizohet ne nje ambient Openspace dhe 2 tualete. Ambienti eshte teper cilesor pasi disponon izolim akusti, termoizolim dhe i destinuar ne 2 katet e ndertimit ne teresi vetem per biznes. Cmimi i qirase eshte 2000 Euro Bruto(perfshire dhe tatimin ne burim), duke perfshire dhe dy postet e parkimit qe minimalisht ne zone jane 70 Euro ne Muaj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nder me te kerkuarat dhe te aksesueshmet ne Tirane. Per nje vizite ne prone dhe informacione me te detajuara, na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 156m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 8

Tipare

Garazh Ashensor I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,600€ / muaj

2,300€ / muaj

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambient Komercial Me Qir... - 140m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

Qira
2,200€ / muaj
RENTED
Prane Ambasades Amerikane Jepet Zyre 270 M2 E Investuar... - 270m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Prane Ambasades Amerikane Jepet zyre 270 m2 me Qira. Zyra organizohet ne pjesen e recepsionit, 3 ndarje opsenspace te ndara fizikisht me ndarje xhami,...

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

//do something