Apartament I Rralle 2+1 Per Shitje, Tek Lulishtja Ne Komunen E Parisit - 120m2

E mobiluar
150,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 1035

Përshkrimi i pronës

REFRG161032 - Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, teper te mirembajtur dhe te sapo restaurar. Organizimi i tij eshte teper i rregullt dhe me orientin mjaft te mire, jug-perendim, fillon me koridorin, sallonin teper te madh te ndenjes, kuzhina e gatimit, nje koridor tjeter qe strukturohet ne dy dhoma, nje tualet dhe dy ballkone . Qe ne momentin e hyrjes ne ndertese, dallohet investimi i bere ne menyre individuale me kamera, nga vete pronari i apartamentit. Investimi i bere brenda tij shkon ne vleren e 60 mije eurove, ku dallohet cilesia dhe finesa e perdorur ne cdo detaj. Parketi drurit teper cilesor, sistemi mjaft i shtrenjt i kondicionimit me chiller, elektroshtepiake te gjitha te firmes "Miele", teper te kushtueshme dhe cilesore, mobilimi ne 80% te tij tersisht dru, sistemi elektrik tersisht i rinovuar, sistemi i filtrimit te ujit dhe shume detaje te tjera, i japin nje vlere te perjetshme investimit te bere. Apartamenti shitet totalisht ne gjendjen qe eshte, tersisht i mobiluar. Zona eshte nje tjeter element qe i jep vlere apartamentit, e aksesueshme dhe qe te ofron te gjitha facilitetet. Mos nguroni ta shikoni kete prone nga afer dhe ta beni tuajen. na telefononi ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
148,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1 - 145m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes te Komuna e Parisit shitet apartament 3+1+2. me siperfaqe totale 145 m2. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
156,000€
Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 3+1+2! - 145m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe shume te madhe dhe planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje...

Shitje
135,000€
Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament 2+1 +Garazh I Per... - 101m2
Komuna e Parisit - Rruga Robert Shvarc

Tek Komuna e Parisit ne rrugen Robert Shvarc shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t...

//do something