Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Orientim Dhe Strukture Perfekte!! - 129m2

E pa mobiluar
100,000€

  • REFRG16071 - Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Përshkrimi i pronës

REFRG16071 - Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 8 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me ashensor. Apartamenti ka nje strukture perfekte dhe eshte organizuar si me poshte: salloni me hapesire shume te madhe ku jane bashke ambienti gatimit dhe i ndenjes , dy dhoma gjumi ku vecohen nga koridori dhe dy tualete . Orientimi eshte spektakolar Perendim-Jug- Lindje, gjate gjithe dites me drite natyrale. Njekohesisht ky apartament nuk eshte shfrytezuar ne asnje moment qe nga perfundimi i ndertimit. Cmimi eshte mjaft i mire per zonen dhe cmimin e tregut ne zone. Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat per vete zhvillimin qe ka marre dhe aksesesin me te gjithe akset kryesore

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 129m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
93,000€
Apartament 3+1 - 120m2
Rr. e Kavajes - Rruga Vaçe Zela

Shitet apartament 3+1, me orientim lindje-juglindje dhe perndim-jugperendim në katin e trete, të një pallati pese katësh, Rruga, Vace Zela Pallati dis...

Për Shitje
110,000€
Apartament 2+1 - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin...

Për Shitje
95,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bajram Curri Boulevard

Bulevardi Bajram Curri, pranë Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete me dritare me Siperfaqe të brendëshme 98 m2 (neto) me s...