Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1 me Hapsira te Bollshme - 81m2

E pa mobiluar
89,000€

  • REFRD15975 - Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Përshkrimi i pronës

REFRD15975 - Pranë Supermarketit Big Market në rrugën Him Kolli, Shitet Apartament 1+1 në katin e 3 të një Pallati të Ri me Ashensor. Apartament ka një Sipërfaqe Totale 81.18 m2 dhe Sipërfaqe neto 73.8 m2 dhe eshte i organizuar ne nje Sallon të Bollshem sebashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi e orientuar nga Lindja dhe nje Tualet te madh me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje zone ku eshte shume e preferuar per Investim sepse jepet me Qira mbi 300€ me disa investime. Zona ofron facilitete te shumta si Supermarket, Palester, Banka, Shkolle, Farmaci dhe ka akses shume te mire me rrugen kryesore Myslym Shyri. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe shitet bosh. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Lindje dhe ka ndricim shume te mire natyral. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e cel 0674033997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 81m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
95,000€
Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri - 74m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti shtrihet ne nje siperfaqe prej 73.5 m2 dhe organizohet...

Për Shitje
95,000€
Apartament 1+1 - 87m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Ne Buleverdian Zogu i Pare, prane Stacionit te Trenit, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 2...

Për Shitje
88,200€
Apartament 1+1 - 63m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, tek Pazari i Ri, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pa...