Pranë Hotel Diplomat, Shitet Super Apartament 1+1 ideal për Investim - 66m2

E mobiluar
64,000€

  • Rruga Irfan Tomini
  • 412
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRD15929 - Rruga Irfan Tomini, në katin e 6 të një Pallati të Ri 9-katësh i pajisur me ashensor, Shitet Super Apartament 1+1 me Sipërfaqe 65,6 m² totalisht i Restauruar me punime shume cilesore. Apartamenti është i organizuar në një sallon të bollshëm së bashku me ambientin e gatimit me shume dritë dhe me pamje fantastike nga Hilton Garden, një dhomë gjumi e arreduar shume bukur dhe me dalje ne ballkon, një tualet i madh me hidrosantire te reja cilësore. Apartamenti është i rinovuar totalisht nga e para me parket, dyer, dritare dopio xham, kondicioner ne cdo ambjent, Hidrosantire te reja dhe cilesore nga Porcelanoza, drita dhe spote LED, kuzhine e re e pajisur me të gjitha elektro-shtepiaket, etj. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe është mundësi shume e mire investimi sepse eshte zone e kerkuar per qira. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Kopshte, Shkolle 9-vjecare, Farmaci, Lokale, 3 min pranë Unazes se madhe, dhe pranë Linjës se Urbanit. Nxitoni ta bëni tuajin sepse apartamente me kete investim dhe ne kete zone shiten shumë shpejt. Për një vizitë në Apartament ose me tepër detaje kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 66m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Selita
Rruga Rruga Irfan Tomini
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
58,500€
Tek Irfan Tomini Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te... - 103m2
Selita - Rruga Irfan Tomini

Tek Irfan Tomini Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mirembajtur. Apartamenti orga...

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

Shitje
68,500€

72,000€

Tek Vasil Shanto, Ne Blv.bajram Curri, Shitet Apartamen... - 67m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla te bardha. Apartament...

//do something