Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 3+1+2 pranë shkollës Emin Duraku - 113m2

E pa mobiluar
115,000€

  • Rruga Gjin Bue Shpata
  • 588
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRD15922 - Stadiumi Dinamo, pranë shkollës Emin Duraku, Shitet Duplex 3+1+2 Tualete në katin e 4 dhe 5 të një Pallati Ekzistues. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe ka nje Siperfaqe 113 m2 neto, i organizuar në formë Dupex në katin e 4 është i organizuar një dhomë gjumi e bollshme dhe nje tualet i madh me dritare, në katin e 5 organizimi është në një Sallon të bollshëm me dritë, ambjent gatimi i veçuar nga Salloni i ndenjes, një dhomë gjumi e bollshme, një dhomë gjumi për fëmije me e orientuar nga Jugu dhe një Tualet i dytë me dritare dhe 2 ballkone. Orientimi i Apartamentit është Jug-Lindje-Perendim dhe ka drite natyrale gjithe diten. Duplex shitet bosh (vetëm kundra/bufeja) dhe eshte mundesi shume e mire investimi sepse ndahet ne 2 Apartamente dhe jepen me Qira mbi 300Euro. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor. Për një vizitë në Apartament apo me tepër detaje kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal ne numrin e cel 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 4
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Gjin Bue Shpata
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ballkon Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
115,000€

122,000€

Te Medreseja, Shitet Dupleks 4+1+2 - 143m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Shitet dupleks, te Medreseja, buze rruges se Dibres. Po te lidhim zonen, me kerkesat dhe siperfaqen e dupleksit, dalim ne perfundimin se kemi te bejme...

//do something