Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Ambjent per Zyra - 80m2

E pa mobiluar
350€ / muaj

  • REFRD15899 - Stadiumi Dinamo - Rruga Mihal Popi

Përshkrimi i pronës

REFRD15899 - Pranë Stadiumit Dinamo, në rrugën Mihal Popi, Jepet ne Qira Ambjent i përshtatshëm për Zyra, me Sipërfaqe 80 m2 (neto), në katin e 2 të një Pallati Ekzistues. Apartamenti eshte i ndare ne 3 ambjente me hapsira të bollshme dhe me dritë, si dhe nje tualet me dritare. Ambjenti eshte i pershtatshem për Zyra Finance, Zyra Programimi, Klinike Dentare, Studio Arkitekture, etj. Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore Komuna e Parisit dhe ka akses të mire nga klientet. Per me teper detaje kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e cel 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Mihal Popi
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
450€ / muaj
Zyrë - 95m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Te kompleksi Kika 2 jepet apartament 2+1 me qira me orientim jug lindje. Apartamenti organizohet ne 1 openspace te bollshem me dalje ne ballkon, 2 dho...

Për Qira
330€ / muaj
Zyrë - 40m2
Gjykata - Rruga Astrit Sulejman Balluku

Jepet me qira ambient komercial tek gjykata e shkalles se pare. Ambienti ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe organizohet ne nje dhome te madhe openspace d...

Për Qira
350€ / muaj
Zyrë - 45m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje zone shume te mire te Tiranes ne Myslym Shyri jepet me qira apartament per zyra dhe per banim me siperfaqe 45m². Ambjenti ndodhet ne katin e 2-...