Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1 Plus Garazhd në një Komplek të Ri i 2018 - 71m2

E pa mobiluar
70,000€

  • Rruga Bill Klinton
  • 319
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRD15843 - Në rrugën Bill Klinton, Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 plus Garazhd në një Kompleks të Ri shumë cilësor i ndërtuar këto 2 vitet e fundit. Kompleksi ka cilësi të lartë ndërtimi dhe ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për familjet e reja. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banimi të një Pallati të Ri 6 katësh, i pajisur me Ashensor cilësor. Apartamenti ka strukturë shumë të rregullt dhe janë të larta rreth 4 metra, çka jep idene e hapsirës së bollshme. Apartamenti ka një Sipërfaqe Totale 71 m2 (bruto) dhe është i organizuar në një Sallon të bollshëm, ambjent gatimi i veçuar, një dhomë gjumi me dalje ne ballkon, si dhe një Tualet i madh. Apartamenti është në fazën e fundit të përfundimit të detajve dhe Pllakat, Dyer, Dritare, Hidrosanitaret e Tualetit janë të mbuluara nga Firma Ndërtuese. Apartamenti dhe i gjithë Kompleksi janë në proçes Hipotekimi, ku të gjitha dokumentat janë dorzuar në Z.RR.PP (Zyrën e Rregjistrimit të Pasurive të Palujtshme). Në çmimin e Apartamentit 72.000Euro është i përfshir dhe një Post Parkimi i mbyllur. Nxitoni sepse janë Apartamentet e fundit në këtë Kompleks dhe me këtë çmim te favorshëm. Kjo Pronë është Eksluzive e Agjensise Imobiliare Real Deal dhe për me tepër detaje ose vizitë në këtë pronë kontaktoni tani në numrin e cel 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 71m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Bill Klinton
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 6

Tipare

Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
75,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim... - 76m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallo...

Shitje
75,000€
RESERVED
Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra E Diellit! - 82m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Te Kodra e Diellit Shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashnsor dhe te mir...

Shitje
69,000€
Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 1+1,... - 74m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Ne fillim te Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 1+1, ne katin 3-te te nje pallati te ri i pajisur me as...

//do something