Kopshti Botanik, Super Apartament 2+1+2 me arredim Luksoz dhe pamje Fantastike të Liqenit - 118m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • REFRD15833 - Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Përshkrimi i pronës

REFRD15833 - Pranë Kopshtit Botanik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me Arredim Luksoz dhe pamje fantastike të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 4 në një Pallat te Ri i vitit 2015 i pajisur me Ashensor Cilesor, kamera sigurie 24h dhe ndodhet ne nje nga zonat me Standartin më të lartë në Tiranë, i arreduar me Arkitekt dhe i pajisur me Kondicioner Multisplit Mistubishi , Parket druri nga me cilesorët në Treg, arredim Modern me shume klas dhe me markat me cilesore ne Treg. Apartamenti është me hapsira te bollshme dhe i organizuar ne një Living Room i bollshëm me arredim luksoz, me shume drite dhe me dalje ne Verand, ambjent gatimi i pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket me Cilesore si Ariston, Samsung, Bosch, një dhomë gjumi Martimoniale me arredim shume komod, një dhomë gjumi per femijë e mobiluara shumë bukur, 2 Tualete të Bollshëm me dritare, Veranda e madhe fantastike me orientim Jug - Lindje dhe me nga mali i Dajtit dhe nga Liqeni Artificial i Tiranës. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje ose cifte, te cilat preferojn Standart të lartë Jetese. Zona ofron dhe mundësi Parkimi kundrejt një Tarife Mujore 40 mij lek në muaj. Për një vizitë në këtë Apartament kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal Properties

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Kopshti Botanik
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
680€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 135m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 114m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i...