Në Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 me orientim Jug-Lindje - 134m2

E mobiluar
900€ / muaj

  • REFRD15827 - Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Përshkrimi i pronës

REFRD15827 - Në zonë e Bllokut, rruga Abdyl Frashëri, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tualete, në katin e 9 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor. Apartamenti ka një Sipërfaqe 134 m2 me hapsira të bollshme, me arredim komod dhe ka Orientim Jug-Lindje dhe ka ndriçim natyral gjithë ditën. Apartamenti eshte i organizuar ne nje Living Room të bollshëm me dalje ne ballkon, sebashku me Ambjentin e Gatimit i pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket, një dhomë gjumi Matrimoniale me arredim shumë komod dhe me dalje në ballkon, një dhomë gjumi për fëmije, 2 tualete të mëdha dhe 2 ballkone. Apartamenti ka kondicioner ne çdo ambjent, ngrohje me Kaldaje, Elektroshtepiake Cilesore, Tv Smart në Sallon dhe në çdo dhomë. Apartamenti ka nje verand fantastike me pamje nga zona e bllokut dhe Liqenit te Tiranës. Zona ofron facilitete te shumta dhe akses me zonen e bllokut & Liqenit. Për një vizitë në Apartament kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 134m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Blloku
Rruga Rruga Abdyl Frashëri
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
800€ / muaj
Jepet Apartament 3+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 145m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Apartament 3+1+2 me Qira, Ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri e te mireadministruar, me ashensor, dh...

Për Qira
1,000€ / muaj
Apartament Ne Bllok 2+1+2 - 125m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Jepet me Qira nje Apartamentet ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 125 m2, i mobiluar per apartament ose zyre. Godina ofron mundesine te jeni ne zonen me...

Për Qira
800€ / muaj
RESERVED
Bllok, Super Apartament 3+1 Per Zyra! - 130m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1, Ideal Per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te banimit te nje pallati te ri dhe te mire-administruar dhe ka...