Pranë Qendrës, Shitet Super Apartament 2+1+2 me hapsira të bollshme - 110m2

E pa mobiluar
138,000€

  • Rruga Mujo Ulqinaku
  • 82

Përshkrimi i pronës

REFRD15818 - Rruga Mujo Ulqinaku, pranë rrugës kryesore Rruga e Kavajës, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete të dyja tualetet janë me dritare, apartamenti është me hapsira të bollshme dhe me strukture të rregullt. Apartamenti ndodhet në katin e 4 nga toka të një Pallati të Ri 9 Katësh i ndertuar ne vitin 2004-2005 shumë i mirëmbajtur, i pajisur me Ashensor. Apartamenti ka Sipërfaqe Totale (110m2 bruto) dhe Sipërfaqe të brendshme (103 m2 neto) dhe është i organizuar në një Sallon të bollshëm me shumë dritë & me dalje ne ballkon, ambjenti i gatimit është i veçuar nga salloni dhe është i pajisur me dritare për ajrim natyral, një dhomë gjumi Matrimoniale me strukturë te rregullt dhe e orientuar nga perëndimi, një dhomë gjumi për fëmijë dhe kjo me hapsirë të madhe, dy Tualete të dy me dritare dhe një ballkon i madh. Vendodhja e Apartamentit mundëson akses të mirë nga rruget kryesore dhe zona ofron facilitete të shumta si Shkolla, Kopshte, Supermarkete, Farmaci, Palester, etj si dhe afërsi me rrugët kryesore sepse ndodhet 3 min në këmbë pranë rrugës Myslym Shyri, dhe 5 min në këmbë pranë Qendrës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor dhe Shitet bosh (vetëm me kundra/bufe). Cmimi i Apartamentit eshte 138 mij euro me deklarim Reference në letra. Për një vizitë në këtë Apartament apo më tepër detaje kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal në numrin e kontaktit 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Mujo Ulqinaku
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
145,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Super Apartament 3+1, Me Cmim Tre... - 120m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 120 m/2 , ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka s...

Shitje
150,000€
Ne Rrugen Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Per Banim... - 125m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Myslym Shyri Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2. Me nje super verande 50 m2 e cila e ben apa...

Shitje
150,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullt...