''SUPER OKAZION'' Jepet me Qira Ambjent Komercial (Restorant) Totalisht i Kompletuar - 295m2

E mobiluar
1,700€ / muaj

  • REFRD15815 - Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Përshkrimi i pronës

REFRD15815 - ''SUPER OKAZION'' rruga Komuna e Parisit, pranë Stadiumit Dinamo, Jepet me Qira Restorant Prestigjoz totalisht i kompletuar dhe i dizenjuar me stil Venecian shumë i veçant. Ambjenti Komercial ka një Sipërfaqe totale 297 m2 dhe është i organizuar ne 2 kate. Kati 0 ka një Sipërfaqe të brendëshme 70 m2 totalisht e arreduar shumë bukur dhe e pajisur me te gjitha facilitetet e nevojshme per Restorantin dhe pjesa e Verandës se jashtme ka pamje dhe akses nga rruga kryesore, dhe ka një Sipërfaqe rreth 25m2 e pjisur me rreth 7-8 tavolina, kati -1 ka një Sipërfaqe 200 m2 dhe është e organizuar në Kuzhinën e Gatimit me Sipërfaqe te bollshme dhe Hollin e madhë e arreduar dhe kompletuar me të gjitha Mobiljet dhe paisjet e nevojshme për një Restorant të Standartit më të lartë, 2 tualete shumë të pastër dhe të bollshëm. Ambjenti Komercial ka një investim ultra cilësor ku çdo detaj i mobilimit është i blerë në 'ITALI' në firmat me Prestigjoze të cilat kanë kushtuar rreth 70 mij euro, Kuzhina e Gatimit është e pajisur me cdo aksesor të nevojshëm për një Restorant ''High Class'' dhe me fluks pune. Restoranti ka Investim Total në çdo detaj si Sistem Aspirimi shumë i fuqishëm, Sistem Kondicionimi Special për ambjente të mëdha, Sistem Survejimi 24h me kamera Sigurie, Sistem Alarmi me Kompani Private, Uji është 24h i zgjidhur me 2 depozita të mëdha, Kuzhina totalisht e Kompletuar me të gjitha Paisjet që kanë kushtuar rreth 60 mij euro nga më cilsoret në fushën e Gastronimis, etj. Preferohen klient serioz dhe me strategji biznesi në këtë fushë, të cilet kanë nevoje për zgjerim Biznesi. Cmimi i Qirasë është 1700 Euro (bruto) duke përfshir tatimin 15% ose 1500 Euro (neto). Kjo pronë është ''EKSLUZIVE'' e Agjensise Imobiliare Real Deal dhe për çdo informacion më të detajuar apo vizitë në Pronë kontaktoni tani në numrin e cel +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 295m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Komuna e Parisit
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme