Kopshti Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 2+1 prane Liqenit të Tiranës - 86m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • REFRD15811 - Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Përshkrimi i pronës

REFRD15811 - Pranë Liqenit të Tiranës, zona e Kopshtit Zoologjik, në katin e 6 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor, Jepet me Qira Apartament 2+1 me orientim Jug-Perëndim dhe me pamje fantastike nga Kopshti Zoologjik dhe Liqeni i Tiranës. Apartamenti ka Sipërfaqe të bollshme dhe eshte i organizuar me nje Sallon të bollshëm, ambjent gatimi i pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket, një dhomë gjumi Matrimoniale me arredim komod dhe me dalje ne ballkon, nje dhomë gjumi per fëmije e arreduar shume bukur, një Tualet i bollshëm, një ballkone me hapsira te medha dhe me pamje nga Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne nje zone me facilitete te shumta si Markete, Farmaci, Restorante, Linje Urbani, etj. Për një vizitë në Apartament kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal në numrin e cel 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 86m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Bilal Sina
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Fantastik 2 + 1 + 2 Tek Kopsht... - 100m2
Kopshti zoologjik - Rruga Kroit

Jepet me qira super apartament tek kopshti Zoologjik me nje siperfaqe prej 100 m2 dhe me orientim totalisht nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 2...

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 112m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Ne rrugen Myslym Shyri jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor d...

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek rruga “Reshit Petrela”, prane Krimeve te Renda, jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri shume cilesor i pajisur me dy...