Kullat Binjake, Jepen me Qira Zyra Prestigjoze për Kompani të Huaja - 228m2

E pa mobiluar
4,050€ / muaj

  • Bulevardi Dëshmorët e Kombit
  • 44

Përshkrimi i pronës

REFRD15717 - Tek Kullat Binjake, në katin e 10 të një Pallati të Ri 15 katësh i pajisur me Ashensor, Jepen me Qira Zyra Prestigjoze me Sipërfaqe 228 m2, me Hapsira Open-Space i ndare me panele xhami, i pajisur me Sistem Aspirimi, Sistem Kondicionimi, i shtruar me Moket ne te gjithe ambjentin, ka ndriçim special i përshtatshëm per Zyra. Zyra eshte e ndare ne 3 ambjente ku pjesa me e madhe eshte Open - Space, ka ambjent te vecuar per Salle Mbledhjesh, Zyre te veçuar me panel xhami i përshtatshëm për Ekonomiste ose Zyra e Menaxherit, 2 tualete te bollshëm dhe nje Depo. Ambjenti eshte perfekt per Zyra Programimi, Zyra Arkitektesh, Zyra IT, etj. Orientimi i ambjentit eshte Lindje- Jug dhe ofron ndricim shume te mire dhe pamje 180 Grad nga Piramida. Cmimi i Zyrës eshte 4100 Euro (Bruto) duke përfshir Tatim Burimin. Ambjentet e Zyrave tek Kullat Binjake kane dhe nje takse mirëmbajtje 1 Euro/m2. Për me tepër detaje apo vizitë në këtë Zyre kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 228m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 10
Zona Qender
Rruga Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
4,000€ / muaj
Rruga E Kosovareve Jepet Me Qira Ambient Biznesi Spaci... - 700m2
Komuna e Parisit - Rruga e Kosovarëve

Jepet me Qira Ambient Biznesi te Rruga e Kosovareve ne katin 0 ne te nje pallati 12 katesh. Objekti ka siperfaqe 700m2 me oreintim nga veriu, Ambient...

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

Qira
1,900€ / muaj

2,300€ / muaj

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambient Komercial Me Qir... - 140m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

//do something