Garda, Jepet me Qira Apartament 1+1 me Arredim Komod - 80m2

E mobiluar
420€ / muaj

  • REFRD15687 - Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Përshkrimi i pronës

REFRD15687 - Pranë Hotel Xheko Imperial në zonën e Gardës, në katin e 5 të një Pallati te Ri i pajisur me Ashesor, Jepet me Qira Apartament 1+1 me Siperfaqe 80 m2 me hapsira te bollshme dhe me organizim te rregullt, Sallon i madh sebashku me ambjentin e gatimit i pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket (Lavastovilje, Sobe, Frigorifer, Mikroval, Blender, etj), një dhomë gjumi Matrimoniale e bollshme dhe me arredim komod, një Tualet i madh me Aspirim, ballkon me Orientim Lindje dhe Jug dhe me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner ne çdo ambjent, Tv Smart, Kamer Sigurie ne hyrje te Pallatit, është i përshtatshem për cifte që preferojn zonen rreth Gardes apo Bllokut ku i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si Supermarket, Banka, Farmaci, Restorante, 3 min ne kembe nga blloku dhe 5 min ne kembe nga Liqeni i Tiranes. Per nje vizite ne Apartament kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Garda
Rruga Rruga Lidhja e Prizrenit
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 3+1 - 150m2
Garda - Rruga Perlat Rexhepi

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Garda! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i cili eshte teper cilsor, i mireadministruar, me...

Për Qira
350€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 76m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji. Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern dhe mjaft komod, ku ndodhen te...

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 1+1 - 65m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me pam...