Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1 Plus Garazhd me arredim komod - 110m2

E mobiluar
370€ / muaj

  • REFRD15632 - Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Përshkrimi i pronës

REFRD15632 - Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1 Plus Vend Parkimi të Dedikuar, në një Pallat te Ri i pajisur me Ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiliar dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem i pajisur me Kondicioner, ambjent gatimi i vecuar dhe i pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket e nevojshme, dy dhoma gjumi te bollshme me arredim komod dhe te pajisura me Kondicioner, nke Tualet. Apartmaneti ndodhet ne nje zone me Facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Banka, Shkolla, Linje Urbani, etj. Ne cmimin 400€ eshte i perfshir dhe nje Vend Parkimi i Dedikuar. Per nje vizite ne Prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e cel +355 674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
450€ / muaj
Zyrë - 95m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Te kompleksi Kika 2 jepet apartament 2+1 me qira me orientim jug lindje. Apartamenti organizohet ne 1 openspace te bollshem me dalje ne ballkon, 2 dho...

Për Qira
350€ / muaj
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Plus Guzhin... - 93m2
Komuna e Parisit - Rruga Jusuf Vrioni

Në rrugën Suljaman Delvina prane Espreso Bar, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalish...

Për Qira
370€ / muaj
Apartament 2+1 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira Apartament 2+1, ne katin e 3 te nje Pallati te ri, me ashensor. Aparta...