Jepet me Qira Apartament 2+1 në zonën e Bllokut - 108m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Perlat Rexhepi
  • 43
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRD15630 - Tek Rruga Perlat Rexhepi, në katin e 5-te te nje Pallati te Ri 8-katësh i pajisur me Ashensor, Jepet Apartament 2+1 me Qira në një zonë shume te preferuar per banim . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshëm, ambjeti i gatimit i pajisur me te gjitha elektro-shtepiaket e nevojshme, dy dhoma gjumi me hapsira te medha te orientuar Jug-Perendim, nje Tualet i madh me dritare dhe nje Ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone strategjike, ku keni facilitete te shumta si Markete, Banka, Farmaci, Linja Urbani, Resotrante, etj. Per nje vizite ne Prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Blloku
Rruga Rruga Perlat Rexhepi
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Lokal Ne Bllok, Mbrapa Shkolles Edith Dur... - 63m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa shkolles "Edith Durham", jepet me qira ambient komercial, bar-kafe. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati...

Qira
600€ / muaj
RENTED
Ne Bllok, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira - 90m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Jepet me Qira ambient per zyra, ne zonen e Bllokut, nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti ndodhet ne nje nga rruget me te frekuenuara te B...

//do something