Kopshti Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 Tualete me pamje nga Liqeni i Tiranës - 142m2

E mobiluar
550€ / muaj

  • REFRD15588 - Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Përshkrimi i pronës

REFRD15588 - Pranë Liqenit të Tiranes, zona e Kopshtit Zoologjik, në katin e 5 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Tualete me orientim Lindje- Jug-Perëndim dhe me pamje fantastike nga Kopshti Zoologjik dhe Liqeni i Tiranës. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme dhe eshte i organizuar me nje Sallon te bollshëm, ambjent gatimi me vete me dritare per ajrosje, një dhomë gjumi Matrimoniale me arredim komod dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi per femije te arreduara shume bukur, nje Tualet i bollshem me dritare dhe nje tualet tjeter me Aspirim, dy ballkone me hapsira te medha dhe me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje zone me facilitete te shumta si Markete, Farmaci, Restorante, Linje Urbani, etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 142m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Shyqyri Brari
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
500€ / muaj
Tek Kopeshti Zologjik, Buze Rruge, Jepet Me Qera Ap.2+1 - 116m2
Kopshti zoologjik - Rruga Liqeni i Thate

Prane Kopeshtit Zoologjik, buze rruge, jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 1 teknik te nje pallati te ri me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organ...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 3+1 - 154m2
21 Dhjetori - Rruga Sulejman Pitarka

Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 me Qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, d...

Për Qira
700€ / muaj
Apartament 3+1 - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...