Apartament 3+1 - 135m2 113,000€

  • REFRD15552 - Ambasada Amerikane

Përshkrimi i pronës

REFRD15552 - Pranë Ambasades Amerikane, tek Shkolla Osman Myderizi, Shitet Apartament 3+1 ne katin e 3 banimi të një Pallati Totalisht i Restauruar me Sistem Kapot te jashtëm, i mirëmbajtur dhe me Orientim Fantastik Lindje-Jug-Perëndim, ku ofron pamje të lirë 180 grad nga zona e Qendrës. Zona është shumë e preferuar per banim per qetësinë dhe facilitetet që ofron zona. Apartamenti ka nje Sipërfaqe prej 133 m2 neto, strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar ne nje koridor hyres qe lidhe te gjitha ambjentet e shtepis, Salloni eshte shume i bollshem i shtruar me parket, me shume drite dhe me dalje ne ballkon, ambjenti i gatimit i cili eshte me dritare te madhe dhe ofron ajrosje te mire te ambjentit, 3 dhoma gjumi të bollshme me strukture shume te rregullt te shtruara me parket dhe te orientuara nga Perendimi, nje tualet i madh me dritare dhe nje ballkon me pamje fantastike. Apartamenti ofron komoditet per familje te medha dhe facilitete te shumta si Shkolla, Kopshte, Supermarkete, Farmaci, etj. Apartamenti disponon dokumentacion të plotë Hipotekor. Per me teper informacion kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga Drago Siliqi
Viti i ndërtimit 1996

Tipare

Hipotekë Garazh Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje

114,000€

117,000€

Apartament 1+1 - 87m2

Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi te rregullt...

Për Shitje

105,000€

Apartament 3+1 - 107m2

Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne rrugen Kongresi Manastirit ,prane Pediatrise ,shitet apartament i mobiluar 2+1+2, i pershtatur ne 3+1,ne katin e 3 te nje pallati re ri te vitit 20...

Për Shitje

105,000€

Apartament 3+1 - 200m2

Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore....