Përball Taiwan tek ''La Voglia'' Shitet Apartament i përshtatshëm për Biznes - 77m2

E pa mobiluar
94,000€

  • REFRD15543 - Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Përshkrimi i pronës

REFRD15543 - Përball Kompleksit Taiwan, mbi Restorant ''La Voglia'' në zonën e Shallvareve, Shitet Apartament 1+1 Plus Guzhinë e Veçuar, në katin e 3 të një Pallati ekzistues i ndërtuar rreth viteve 1970. Apartamenti është mundësi e mirë për Investim sepse ndodhet në zonë më levizshmerine të lartë në Tiranë, ku Qiratë shkojne mbi 400 Euro dhe dhe vlera e pronës i rritet sepse ndodhet ne Qendër përball Taiwan. Apartamenti ka nje Sipërfaqe 76.12 m2 (neto) me Strukture te rregullt dhe eshte i organizuar ne nje koridor, që lidhët me Sallonin, dhomën e gjumit dhe Kuzhinën e gatimite cila eshte e vecuar, dhe nje tualet me Aspirim. Apartamenti ka nevoj per Restaurim total, por eshte investim qe i rrit vleren prones dhe mund te jepet lehtesisht 400 Euro me Qira per Banim apo Zyra. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Zona ofron Akses dhe Facilitete te Shumta si Supermarkete, Restorante, Linje Urbani, Farmaci, Shkolla, etj. Pallati ndodhet 5 min ne kembe nga blloku dhe 10 min nga Liqeni i Tiranes. Mos e humbisni mundesine ta beni Apartamentin tuaj sepse mundesi te tilla vijne rralle. Per me teper detaje ose nje vizite ne Prone Kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Ibrahim Rugova
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
87,000€
Shitet Ambient Komercial Te Shallvaret! - 37m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambient komercial te shallvaret ! Prane LA Voglias shitet dyqan openspace 37m2 . Dyqani eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamim t...

Për Shitje
90,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Prane Qendres Me Siperfaqe... - 92m2
Qender - Kavaja Street

Ne qender, prane Xhamis Dine Hoxha, shitet apartament 2+1 me hapsire te madhe, ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitet 1999. Apartamenti o...

Për Shitje
87,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Ne Rrugen Fortuzi! - 92m2
Qender - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi, Shitet Super Apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 neto, dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashenso...